24dílná sada nádobí Güral Porselen Ornaments – dokonalé příslušenství pro vánoční stůl

Značka Güral Porselen si zakládá na kvalitě a preciznosti při výrobě nádobí. A to se skvěle projevuje při používání 24dílné sady nádobí Güral Porselen Ornaments, která je dokonalým doplňkem pro vánoční stůl. Při každém použití této sady budete cítit, že každý detail byl řešen s precizností a zároveň svým designem neodmyslitelně patří do moderních domácností.

24dílná sada nádobí Güral Porselen Ornaments

Značka Güral Porselen – emblematická kvalita

Značka Güral Porselen se již více než 70 let věnuje výrobě kvalitního porcelánu. Díky zkušenostem a inovativnímu přístupu patří toto turecké rodinné podnikání k jedním z nejznámějších světových výrobců nádobí. Svým zákazníkům nabízí precizně zpracovaný porcelán, který nejen vyniká tradičními vzory, ale také moderním designem.

To samé platí i pro sestavu 24dílné sady nádobí Güral Porselen Ornaments, která svým designem dokonale zapadne do každé moderní domácnosti. Neotřelý design talířů, misek a dezertních talířů zaručí, že vaše vánoční hostina bude nejen chutná, ale také vizuálně záživná.

Obsah sady nádobí Güral Porselen Ornaments

24dílná sada nádobí Güral Porselen Ornaments obsahuje:

  • 6 servírovacích talířů (průměr 25 cm)
  • 6 talířů (průměr 22 cm)
  • 6 misek (průměr 15 cm)
  • 6 dezertních talířů (průměr 20 cm)

Díky této sestavě můžete podávat jak slavnostní obědy a večeře pro rodinu a přátele, tak i druhé jídlo nebo dezerty. Obsah sady je dostatečný pro 6 osob.

Navíc je porcelán v této sadě odolný proti poškrábání a vyblednutí barvy. Navíc, všechny kousky jsou vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

Kde si koupit 24dílnou sadu nádobí Güral Porselen Ornaments?

24dílná sada nádobí Güral Porselen Ornaments je ideální volba pro každou moderní domácnost, kde se dbá na kvalitní příslušenství. Tuto sadu můžete zakoupit na této stránce, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu jídelního nádobí a doplňků od značky Güral Porselen.

Nečekejte a objednejte si kvalitní a moderní nádobí, které Vám bude sloužit mnoho let!

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.