Dřezová baterie Hansgrohe Talis s funkcí sklopného ramena a nerezovým vzhledem (73864800)

Dřezová baterie Hansgrohe Talis

Popis produktu

Páková stojánková dřezová baterie se sklopným ramínkem, vhodná pro montáž pod okno. V barevném provedení vzhled nerezu. Průtok baterie je 9 litrů/minutu. Výška baterie je 41,1 cm. Ramínko je ve výšce 26 cm. S matným povrchem.

Dřezová baterie Hansgrohe Talis

Využití produktu

Tato dřezová baterie Hansgrohe Talis je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít pod oknem sklopné ramínko a zároveň moderní vzhled v provedení nerezu. Díky pákovému ovládání můžete snadno regulovat průtok vody a teplotu, aby bylo splněno vaše požadavky. Vysoká baterie s ramínkem vám umožní snadno naplnit i větší nádoby nebo hrnce.

Dřezová baterie Hansgrohe Talis

Montáž produktu

Montáž dřezové baterie Hansgrohe Talis je velmi snadná. Stačí ji jednoduše připevnit k dřezu pod oknem a připojit k vodovodnímu potrubí. Díky modernímu designu dodá vaší kuchyni punc elegance a luxusu. Pokud si přejete zakoupit tuto dřezovou baterii Hansgrohe Talis s funkcí sklopného ramena a nerezovým vzhledem, tak můžete využít náš odkaz:


Dřezová baterie Hansgrohe Talis

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.