Elegantní šedé povlečení se saténovým prostěradlem od Hobby Wafel – rozměr 200 x 220 cm


Elegantní šedé povlečení se saténovým prostěradlem od Hobby Wafel

Za jak dlouho jste si vyměnili povlečení? Pokud je to už nějaký ten pátek, může být čas na změnu. A proč si nevybrat něco elegantního? Hobby Wafel přináší šedé povlečení na dvoulůžko s prostěradlem z bavlněného saténu.

Proč si vybrat šedé povlečení od Hobby Wafel?

Jednoduchý, ale elegantní design tohoto povlečení zajišťuje, že se hodí do každé ložnice. Šedá barva působí klidným a harmonickým dojmem, navíc se snadno kombinuje s jinými barvami a vzory.

Bavlněný satén má velmi příjemný pocit na dotek a je velmi kvalitní. Navíc je prodloužená životnost povlečení.

Prostěradlo v ceně – díky tomu máte jistotu, že všechny kusy povlečení budou zapadat do sebe, a tím zůstane vaše ložnice vizuálně kompaktní a elegantní.

Jaký rozměr má šedé povlečení Hobby Wafel?

Povlečení na dvoulůžko je velikosti 200 x 220 cm. Tento rozměr je standartem pro většinu dvoulůžek a zajišťuje, že s ním nebudete mít problém.

Kvalita a údržba

Kvalita šedého povlečení se saténovým prostěradlem od Hobby Wafel je naprosto zaručena. Bavlněný satén je velmi odolný materiál, který bude vašemu povlečení poskytovat během let perfektní kvalitu a jemnost. Šedá barva se nebledne ani po mnoha praních.

Údržba tohoto povlečení je velmi jednoduchá. Stačí jej prát při 30 ° C a není třeba sušit v sušičce. Po vyprání nechte povlečení volně vyschnout a následně ho žehlete.

šedé povlečení Hobby Wafel

Krása tohoto povlečení se nejlépe projeví ve Vaší ložnici. Proto neváhejte a užijte si svůj dosud nejlepší spánek s šedým povlečení se saténovým prostěradlem od Hobby Wafel! Objednejte na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/sede-povleceni-na-dvouluzko-s-prosteradlem-z-bavlneneho-satenu-hobby-wafel-200-x-220-cm

©2021 Elegantní šedé povlečení se saténovým prostěradlem od Hobby Wafel

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.