Hector Sada a jeho 6 dezertních talířů Ellinika 19 cm v bílomodré barvě


Hector Sada a jeho 6 dezertních talířů Ellinika

Hector Sada je světoznámým obchodníkem s nábytkem a dekoracemi. Jeho produkty jsou typické pro svou špičkovou kvalitu a jedinečný design. Jedním z jeho nejnovějších produktů jsou 6 desertových talířů Ellinika, které jsou vyrobeny z porcelánu a mají průměr 19 cm.

Bílomodrá barva s dekorativním vzorem

Talíře mají klasickou bílou barvu, která se hodí ke všem druhům dekorací. Ale to není všechno. Existuje zde také dekorativní modrý vzor, který dodává talířům nádech elegance a noblesy. Tento design je unikátní a byl speciálně navržen pro Hector Sada.

Vysoká kvalita porcelánu

Talíře jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu, který je odolný a zároveň krásný. Porcelán je materiál, který se používá již po staletí a jeho dlouhověkost a odolnost jsou dobře známé. Protože jsou talíře vyrobeny z porcelánu, jsou vhodné pro teplé i studené dezerty a mohou být použity každý den nebo pro speciální příležitosti.

Použití talířů Ellinika

Talíře Ellinika jsou velmi všestranné a mohou být využity mnoha způsoby.

Již jsme zmínili, že jsou vhodné pro servírování dezertů, ale to není vše. Mohou být také použity jako talíře na předkrmy nebo jako podnosy na sýry a ovoce. Jsou naprosto univerzální a vypadají skvěle v každém prostředí. Pokud si přejete, můžete si pořídit více sad a vytvořit tak originální stolování, které se bude lišit od běžných a nudných talířů.

Zakoupit talíře Ellinika

Pokud se vám líbí talíře Ellinika a chcete si je pořídit, můžete je zakoupit na www.vybirejnabytek.cz. Jsou dodávány jako sada šesti talířů v bílomodré barvě s dekorativním vzorem.

Závěr

Talíře Ellinika od Hectora Sady jsou krásné, kvalitní a velmi všestranné. Jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají originální stolování s nádechem elegance a noblesy.

Talíře Ellinika

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.