Luxusní šatní skříň DAMER II s kombinací bílého matu a skla ve dvou barvách!

Šatní skříň DAMER II je tím pravým řešením, pokud hledáte kvalitní skříň pro vaše oblečení. Tento model se vyznačuje jedinečným designem, který kombinuje bílý mat s bílým a černým sklem. Tyto prvky spolu vytváří dokonalou harmonii, díky které bude skříň krásně ladit s okolním interiérem vaší ložnice.

Satní skříň DAMER II

Barva: bílý mat/bílé sklo+černé sklo

Největším lákadlem na této šatní skříni je unikátní kombinace tří barev. Bílý matový nátěr ladí perfektně se skleněnými dveřmi černého a bílého odstínu. Tento design je v současné době velmi oblíbený a často se používá k vytvoření moderního interiéru.

Šířka, výška i hloubka této luxusní skříně jsou rozměry 150 x 58 x 200 cm. Skříň DAMER II je vyrobena z kvalitní laminované desky, která je na povrchu pokryta bílým matovým nátěrem. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního skla, které je dostupné v bílé a černé barvě a bylo vybráno tak, aby co nejlépe korespondovalo s bílým matem. Dveře mají rozměr 50 x 193 cm.

Satní skříň DAMER II

Materiál:

Tato skříň je vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu, jenž má tloušťku 16 mm. Laminát je velmi odolný materiál, který přitahuje pozornost také svým vzhledem a snadnou údržbou. S kolejnicemi Sevroll Micra můžete být jisti, že se dveře netrhnou a drží tu správnou polohu.

Tato skříň vám bude dodána v demontovaném stavu. Díky tomu si ji můžete snadno sestavit sami. Pro základní sestavení vám stačí šroubovák a drobné nástroje. Pokud si nevěříte nebo nemáte opravdu žádné zkušenosti s montáží, navštivte www.jakpostavitnabytek.cz, kde najdete spoustu návodů a tipů na sestavení.

Satní skříň DAMER II

Do této skříně se vám vejdou všechny vaše oblečení, ale také další předměty, jako jsou například doplňky, šperky nebo dokonce boty. Pokud tedy hledáte nejen skříň, která se bude hodit k vašemu interiéru, ale která vám také nabídne dostatek úložného prostoru, bude šatní skříň DAMER II tím nejlepším řešením.

Záruka na tuto šatní skříň je 24 měsíců, takže se nemusíte bát, že vám skříň brzy rozbije nebo něco nevydrží. Navíc vás doba záruky chrání i v případě, že by vám skříň nevyhovovala a chtěli byste ji vrátit zpět.

Nechte se inspirovat šatní skříní DAMER II a jejím originálním designem. Využijte možnosti, které vám tato skříň nabízí, a doplňte svůj interiér o prvek, který zaujme vaše návštěvy i vás samotné. Objednat tuto šatní skříň můžete na www.srovnavacnabytku.cz a to za velmi příznivou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.