Moderní umyvadlo Grohe Euro Ceramic v alpské bílé barvě s otvorem pro baterii uprostřed (3933600H) o rozměrech 55×45 cm


O moderních koupelnách je známo tolik věcí – velké zrcadla, keramická dlažba, elektrická topení a velké sprchové kouty s přívodem vody. K severoamerickému průmyslu koupelnových zařízení patří i moderní umyvadla, která jsou vyráběna různými výrobci. Jedním z nich je společnost Grohe, která nabízí umyvadlo v alpské bílé barvě s otvorem pro baterii uprostřed.

Umyvadlo s otvorem pro baterii uprostřed šířky 55 cm, hloubky 45 cm a výšky 14,9 cm a antibakteriálním povrchem

Umyvadlo Grohe Euro Ceramic má rozměry 55×45 cm a v souladu s fungováním moderní koupelny je vybaveno otvorem pro umístění baterie. To umožňuje snadnou údržbu i v případě používání koupelnového nábytku s odkládacími regály. Toto umyvadlo v alpské bílé barvě je vybaveno antibakteriálním povrchem, který zabraňuje růstu mikroorganismů na jeho povrchu. Tímto způsobem se udržuje čistotu a hygiena v koupelně.

Dodávka

V současné době se umyvadlo Grohe Euro Ceramic 3933600H v alpské bílé barvě prodává bez sifonu a baterie.

Cena a dodání

Výrobce doporučuje prodejce, kteří mohou dodat vodovodní baterie vhodné pro toto umyvadlo. Cena se může lišit v závislosti na požadavcích zákazníků a místě, kde je zboží prodáváno. Výrobek lze zakoupit například na stránkách Crosta.cz.

Obrázky umyvadla Grohe Euro Ceramic

Zde si můžete prohlédnout několik obrázků, které přibližují vzhled tohoto moderního bílého umyvadla:

Umyvadlo se středem baterie Grohe Euro Ceramic

Zdroj: Crosta.cz

Detail umyvadla se středem baterie Grohe Euro Ceramic

Zdroj: Crosta.cz

Souhrn

Umyvadlo Grohe Euro Ceramic v alpské bílé barvě s otvorem pro baterie uprostřed je moderní a hygienický výrobek, který využívají milovníci moderních koupelen. S antibakteriálním povrchem a umístěním středu pro baterii se jedná o designově ucelené pracoviště, které zpříjemní každodenní rutinu v koupelně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.