Nová obývací stěna Ral DALLAS v bílém lesku s délkou 240 cm

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotáženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní

Každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Technické údaje:

  • Tloušťka MDF desky je 16 mm
  • Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí
  • Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Zajímá Vás tento produkt? Navštivte eshop esrom.cz a prohlédněte si další informace a fotografie.

Obývací stěna Ral DALLAS
Skříňka s rozkládací plochou
Detail otevírání skříňky

Tato moderní obývací stěna je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dát svému bydlení něco navíc. Díky své variabilitě můžete jednotlivé skříňky nastavit přesně podle svých potřeb, což ocení především rodiny s dětmi. Lakovaná přední strana ze speciálního MDF materiálu zajišťuje vysoký lesk a elegantní vzhled, který bude ladit s každým nábytkem. Skladba celé sestavy je důmyslná a nabízí dostatek úložného prostoru, takže už se nebudete muset nikdy trápit s tím, kam dát všechny své předměty.

Pro aště větší efekt je možné dokoupit osvětlení, které stěně dodá ještě elegantnější a exkluzivní vzhled. Celá sestava je dodávána v praktické demontáži, takže ji snadno složíte a nabudete svůj byt nebo dům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.