Nová víceúčelová lavice MID.YOU kombinující textil a kůži – rozměry 91/51/30 cm


V dnešní době, kdy se snažíme využít každý centimetr prostoru, je velmi důležité mít k dispozici nábytek, který je co nejvíce multifunkční. Většina z nás také touží po kvalitním nábytku, který bude nejen praktický, ale také krásný a stylový. A právě to vám nabízí nová víceúčelová lavice MID.YOU, která kombinuje textil a kůži a má rozměry 91/51/30 cm.

VÍCEÚČELOVÁ LAVICE – POUZE ONLINE

Víceúčelová lavice MID.YOU je praktickým a stylovým doplňkem pro jakýkoli interiér. Je vyrobena s využitím pouze nejkvalitnějších materiálů, které jsou zárukou nejen dlouhé životnosti, ale také pohodlí a komfortu.

TEXTIL A KŮŽE V JEDNOM

Jedním z největších předností této víceúčelové lavice je kombinace textilu a kůže. Díky tomu působí velmi moderně a zároveň je velmi odolná. Na sedák byl použit kvalitní textil, který je příjemný na dotek. Na opěradlo a boční části byla použita kvalitní hovězí kůže.

Tuto víceúčelovou lavici si velmi snadno oblíbíte díky jejímu designu, který je moderní, ale zároveň elegantní. Můžete ji využít jako sedárko k jídelnímu stole, jako noční stolek, dokonce i jako odkládací prostor v koupelně. Je to multifunkční nábytek, který vám v mnoha situacích usnadní život a dodá vášmu interiéru šmrnc.

Pokud tedy hledáte multifunkční nábytek, který spojuje praktičnost a design, rozhodně neváhejte a pořiďte si víceúčelovou lavici MID.YOU. Momentálně je dostupná pouze online na našem e-shopu a to v barvě hnědé, s rozměry 91/51/30 cm.

Přejít do e-shopu a zakoupit víceúčelovou lavici MID.YOU

KVALITNÍ MATERIÁLY A ZPRACOVÁNÍ

Srdcem této víceúčelové lavice je vysoce kvalitní kostra vyrobená ze dřeva, která zajistí pevnost a stabilitu. Sedák je polstrovaný speciální pěnou, která se přizpůsobí vašemu tělu a zaručí tak maximální komfort při sezení. Tento kousek nábytku je také velmi snadno udržovatelný a odolný vůči poškrábání a oděru.

VYUŽITÍ JAKO ODKLÁDACÍ PROSTOR

Jednou z největších předností této víceúčelové lavice je také možnost využití jako odkládací prostor. Pod sedákem se nachází prostorný úložný prostor, kde můžete ukládat různé předměty, které tak nebudou vidět. Prostornost úložného prostoru je rozměrově příslušné k rozměrům této lavice a umožňuje tak velkou míru flexibility při využití.

PROVOZUJEME I KLASICKÉ PRODEJNY

Pokud byste si chtěli tuto víceúčelovou lavici prohlédnout a vyzkoušet ji na vlastní kůži, neváhejte a navštivte jednu z našich prodejen. Najdete nás po celé České republice. Naši zákazníci si tak mohou prohlédnout a vyzkoušet náš sortiment osobně, než se rozhodnou pro nákup. Pokud vám to časově nevyhovuje, neváhejte a objednávejte online – s naším e-shopem máte nábytek na dosah ruky.

ZÁVĚR

Víceúčelová lavice MID.YOU kombinující textil a kůži s rozměry 91/51/30 cm je praktickým a stylovým doplňkem pro jakýkoli interiér. Je vyrobena s využitím pouze nejkvalitnějších materiálů, které jsou zárukou nejen dlouhé životnosti, ale také pohodlí a komfortu. Využijete ji jako sedárko k jídelnímu stole, noční stolek nebo odkládací prostor v koupelně. Pokud hledáte multifunkční nábytek, který spojuje praktičnost a kvalitu, lavici MID.YOU určitě oceníte.

Víceúčelová lavice MID.YOU

V případě zájmu o tuto víceúčelovou lavici vás srdečně zveme do našeho e-shopu nebo kamenné prodejny. Těšíme se na vaši návštěvu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.