Nový ASIR konferenční stolek ERICA – elegantní design v bílém provedení s ořechovým dřevem

Víceúčelový konferenční stolek ERICA má jednoduchý však krásný design a v obývacím pokoji bude jistě ozdobou. Stůl je navržen tak, aby splnil požadavky moderního bydlení. Poskytuje dostatek místa pro kávu a kešování, zároveň je však dostatečně praktický na to, aby se na něm uskutečňovaly důležité pracovní schůzky.

Dvě bílé desky jsou po stranách spojené rámem, jakoby na nich ležela stuha splývající dolů, což vytváří elegantní a praktický celek.

Stolek je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě a dekoru ořech. Díky umělecké kombinaci bílého povrchu a ořechového dřeva se tento stůl dokonale hodí do jakéhokoliv bytového stylu.

Rozměry: Šířka: 90 cm Hloubka: 60 cm Výška: 42 cm

Výška police: 22 cm, šířka nohou 10,5 cm.

Přestože se může zdát, že stůl není dostačující, má dostatečnou pevnost, aby unesl váhu s několika knihami a spoustou dalšího potřebného zařízení. Konferenční stolek ERICA je navíc velmi snadno seřiditelný na rovině s ohledem na povrch, kde bude umístěn.

Pokud stále váháte, zda si máte konferenční stůl ERICA pořídit, nedělejte tak! Tento unikátní stůl je skvělou volbou.

Požadujete více informací? Navštivte nás na našem webu Isolund.cz!

Na našich stránkách najdete více informací o našem produktu ASIR konferenční stolek ERICA a mnoho dalších krásných kousků nábytku, které vám pomohou proniknout do světa kreativity.

ASIR konferenční stolek ERICA

Nepodceňujte volbu správného nábytku. Dobře vybraný konferenční stolek může zásadně změnit charakter místnosti. ASIR konferenční stolek ERICA je skvělou investicí, kterou si jistě nesmíte nechat ujít.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.