Nový digitální budík LAVVU Duo – bílý design a 9,2 cm velký displej

Tento digitální budík je skvělou volbou pro ty, kdo si potrpí na moderní design a přehlednost. S bílým pozadím a s funkcí automatického seřízení rádiovým signálem je na vteřinu přesný.

Displej je velký 9,2 cm, takže není potřeba mít brýle, abyste viděli, kolik je hodin. Navíc je velmi přehledný a ukazuje nejenom čas, ale také datum, den v týdnu, teplotu v místnosti a další užitečné informace.

Postupně zesilující se pípání

Jistě se vám již někdy stalo, že jste si zapomněli vypnout budík a budili jste se v šoku a naprosté tmě. S tímto digitálním budíkem už vám to nehrozí. Postupně zesilující se pípání vám totiž zajistí, že vás zaspat nenechá.

Nastavení dvou různých budících časů

Chcete se probudit v různou dobu v pracovní den a o víkendu? S tímto budíkem to není problém. Můžete na něm nastavit dva různé budící časy. A pokud si potřebujete ještě zapospat, můžete využít funkci SNOOZE – opakované buzení.

A jak se ovládá tento skvělý digitální budík? Snadno a intuitivně. Ovládání je velmi jednoduché a jeho používání vás bude bavit.

Napájení na 2 x AA baterie

Pro napájení tohoto budíku budete potřebovat 2 x AA baterie, které bohužel nejsou součástí balení. Pokud už baterky doma nemáte, můžete je zakoupit například zde.

Kromě češtiny podporuje tento budík dalších devět jazyků, takže si jej mohou vybrat lidé z celého světa. Pokud hledáte moderní a spolehlivý budík, právě jste ho našli. Neváhejte a pořiďte si tento skvělý digitální budík LAVVU Duo – bílý design a 9,2 cm velký displej již dnes.

Digitální budík

hodinky

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.