Přineste si domů stylovou rohovou sedačku LITHOPS 37 v žluté látce, pravá kvalita

Proč si pořídit rohovou sedačku?


Rohová sedačka je skvělou volbou pro každého, kdo si chce domů přinést více pohodlí a prostoru pro odpočinek i posezení s přáteli a rodinou. Sedačka umístěná na rohu místnosti navíc více využije prostor a díky svému designu se stane stylovým kouskem v interiéru.

Proč si vybrat sedačku LITHOPS 37?


LITHOPS 37 je rohová sedačka s regulovatelnými opěrkami hlavy a opěrkami zad, kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Potahová látka Monolith 48 v barvě žluté pak dodá sedačce originální vzhled, který rozzáří váš interiér. Sedačka je navíc v provedení pravé, což ji činí kvalitním produktem, kterému můžete důvěřovat.

Technické specifikace sedačky


Rohová sedačka LITHOPS 37 má rozměry 265 x 98/77 x 175 cm (šxvxh) a při zakoupení taburetu je možno vytvořit prostor na spaní o rozměrech 215 x 140 cm. Sedu dominuje pěnové jádro HR, které poskytuje příjemné a pohodlné sezení i ležení. Hloubka sedu je 53 cm, výška nožek činí 20 cm a výška sedu je 45 cm. Sedačka je vhodná do prostoru a má také čalouněná záda se stejnou potahovou látkou.

Pořídte si ji nyní!

Pokud jste se rozhodli, že si domů chcete pořídit rohovou sedačku LITHOPS 37 v žluté látce, určitě vás potěší, že ji můžete zakoupit na stránkách isolund.cz. Sedačka je dodávána v demontáži, ale s velmi jednoduchým návodem na sestavení. Dopřejte si trochu luxusu a pohodlí s rohovou sedačkou LITHOPS 37.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.