Prožijte herní zážitek jako nikdy předtím s Autronic herním křeslem KA-Y340 RED

Chystáte se na maraton hraní oblíbených her, kde strávíte celé hodiny u počítače? Neváhejte a dopřejte si dokonalý herní zážitek s Autronic herním křeslem KA-Y340 RED.

Elegantní design v provedení Colorful Racing Style

To nejdůležitější na herním křesle je samozřejmě jeho design. Autronic herní křeslo KA-Y340 RED vypadá jako závodní sedačka v elegantním provedení Colorful Racing Style. Zaoblené linie jsou v kontrastu s ostře řezanými rysy plastového lemování otvorů na „bezpečnostní pásy“.

Tyto designové otvory v horní části opěráku nejen dodávají závodní vzhled, ale také usnadňují manipulaci. Potah je kombinací s tradiční červené a černé látky, doplněný většími prvky ze stříbrné ekokůže.

Regulovatelná tuhost protiváhy a aretace v základní poloze

Herní křeslo je vybaveno houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Šíře područek je 8 cm, ložná plocha 37 cm a výška 3 cm. Kříž je černý plastový o průměru 64 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu i u fyzicky náročnějších her.

Parametry herního křesla Autronic KA-Y340 RED:

  • Šířka sedu: 51 cm
  • Hloubka sedu: 50 cm
  • Výška sedu: 46-56 cm
  • Nosnost: 120 kg

Dodáváno v demontu.

Autronic herní křeslo KA-Y340 RED

Nyní si můžete vychutnat hraní vašich oblíbených her v dokonalém herním křesle Autronic KA-Y340 RED. Pokud chcete být opravdu styloví, můžete si k tomuto křeslu pořídit i další herní doplňky. Začněte s herní myší, klávesnicí a sluchátky, které pevně zakotví vaši pozici v herním světě.

Pro všechny milovníky her je Autronic herní křeslo KA-Y340 RED neodolatelnou nabídkou pro ty, kteří chtějí prožít úplně nový herní zážitek.

Nechte se unášet světem her a udělejte si zároveň radost dokonalým herním křeslem KA-Y340 RED od Autronic.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.