Recenze rychlovarné konvice Bravo B-4782 od Simony: Skvělý pomocník pro každodenní pitný režim


Recenze rychlovarné konvice Bravo B-4782 od Simony

Skvělý pomocník pro každodenní pitný režim

Praktická konvice s velkým objemem pohodlně a rychle uvaří vodu pro celou rodinu. Nádoba konvice je vyrobena z kvalitního plastu. Široké tělo konvice umožňuje její snadné čištění, sítko proti vodnímu kameni lze snadno vyjmout a umýt. Velký vodoznak umožní snadno kontrolovat množství vody v konvici.

Vlastnosti:

  • Objem: 1,7 l
  • Moderní design
  • STRIX
  • Světelná signalizace provozu
  • Příkon: 1850 – 2000 W

Tato rychlovarná konvice je skvělým pomocníkem pro každodenní pitný režim. Díky jejímu velkému objemu můžete snadno uvařit vodu pro celou rodinu nebo třeba hosty. Moderní design se bude skvěle hodit do každé kuchyně a světelná signalizace provozu vám napoví, kdy je konvice v provozu. Díky technologii STRIX se budete moci spolehnout na kvalitu a dlouhou životnost konvice. A pokud vám vadí vodní kámen, s tím si poradí sítko, které je v konvici umístěno.

A jaký je výkon této konvice? S příkonem 1850 – 2000 W se voda ohřeje velmi rychle a vy ušetříte čas. Už se nebudete muset dlouho trápit s ohříváním vody na sporáku. Stačí nalít vodu do konvice, zapnout a nechat ohřát. A když se voda uvaří, světelná signalizace vás upozorní a vy si můžete užít svůj čaj nebo kávu.

Rychlovarná konvice Bravo B-4782 od Simony

Tuto skvělou rychlovarnou konvici můžete zakoupit na Skvělý nábytek. Určitě se vám bude hodit a bude vám skvělým pomocníkem při přípravě teplých nápojů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.