Růžové bavlněné povlečení na jednolůžko 140×200 cm Emma – novinka od Tiseco Home Studio!


O produktu

Tiseco Home Studio přináší novou kolekci bavlněného povlečení s názvem Emma. Tento krásný a praktický kus nábytku se hodí jak do bytu, tak i do rekreačního zařízení či chalupy. Sametově hebký materiál zajistí vám, či vašim blízkým dokonalý spánek a odpočinek. Tento model je určen pro jednolůžko a je velikosti 140×200 cm. Pro více informací o produktu, klikněte zde.

Bavlněné povlečení Emma
Bavlněné povlečení Emma

Vlastnosti

  • Barva: růžová
  • Materiál: 100% bavlna
  • Velikost: 140×200 cm
  • Výrobce: Tiseco Home Studio

Emma je velmi snadno udržovatelná, stačí ji prát v pračce při 40°C. Díky svému složení a kvalitě materiálu povlečení vám bude sloužit dlouhá léta. Růžová barva je oblíbená zejména u žen a dívek, a proto tuto kvalitní a praktickou novinku neváhejte zakoupit!

Závěr

Emma je ideální volba pro ty, kteří chtějí kvalitní a krásné bavlněné povlečení. Tiseco Home Studio se již mnoho let věnuje výrobě vysoce kvalitního textilu, a proto můžete mít jistotu, že i tento produkt vás nezklame. Pro zajištění dokonalého spánku a odpočinku si pořiďte bavlněné povlečení Emma ještě dnes!

© 2021 Tiseco Home Studio

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.