Sprchové dveře Huppe Classics 2 C23005.069.322 – rozměr 90×90 cm

Sprchové dveře jsou jedním z nejdůležitějších prvků koupelny. Je důležité vybrat takové, které budou estetické, praktické a zároveň splní všechny nároky na kvalitu a bezpečnost. Jednou z možností jsou i sprchové dveře Huppe Classics 2 C23005.069.322.

Otočný systém otevírání

Když vezmeme v potaz celkovou konstrukci dveří, rozměry a materiál, který byl použit, je tato volba velmi zajímavá. Zejména otočný systém otevírání dveří je zde velkým plusem. V opačném případě byste si museli kupovat samostatnou kuličkovou závěsu či pantový systém.

Výplň z čirého skla

Výplň z čirého skla bez dekoru dává celému produktu moderní a minimalistický nádech. Díky tomu je tato varianta velmi oblíbená hlavně mezi vyznavači moderního stylu. Pokud máte v koupelně vybrané jiné dekorové prvky, pak jsou tyto dveře tou správnou volbou, neboť nedominují ani se do prostoru nepřidávají žádný nadbytečný vizuální prvek.

Hüppe Anti-Plaque

Další důležitou vlastností těchto dveří je technologie Hüppe Anti-Plaque, která znamená povrchovou úpravu aplikovanou ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Díky tomu není třeba dveře každodenně drhnout a zbavovat se zbytečných vodních kapek.

„Navštivte naši stránku a zakupte sprchové dveře Huppe Classics 2 C23005.069.322 s rozměrem 90×90 cm.“

Levá i pravá orientace

Důležitou informací je také skutečnost, že tyto dveře mohou být levé i pravé orientace. Pokud si nejste jisti, zda jsou dveře ve správné orientaci, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Suma sumárum, pokud hledáte kvalitní, stylové a praktické sprchové dveře s rozměrem 90×90 cm, pak stojí za to zvážit variantu Huppe Classics 2 C23005.069.322. Jsou to dveře, které splní Vaše očekávání. Navštivte naši stránku a přesvědčte se sami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.