Stylový botník MILLER 4 v šedé/černé barvě pro organizaci obuvi


Stylový botník MILLER 4 pro organizaci obuvi

Přemýšlíte nad tím, jak uspořádat svou obuv a ušetřit si místo v předsíni či šatně? S botníkem MILLER 4 je to snadné a navíc vypadá skvěle!

Botník MILLER 4 v šedé/černé barvě je ideální řešení pro ty, kterým záleží na designu i funkčnosti. Jeho rozměry jsou 91 x 154 x 19,5 cm, takže se pojmou desítky párů bot!

Kvalitní materiály pro snadnou údržbu

Botník by měl být nejen krásný na pohled, ale také snadno udržovatelný. S MILLEREM 4 to není problém!

Botník je vyrobený z kvalitních materiálů: plastu a kovu. Tyto materiály jsou nejen příjemné na pohled, ale také velmi pevné a odolné vůči poškození. Navíc si budete moci být jisti, že se s nimi nedělá velký problém při čištění.

Nosnost a úroveň montáže

Při výběru botníku určitě stojí za úvahu i jeho nosnost. Jak je na tom MILLER 4?

Botník MILLER 4 má nosnost 32 kg. To znamená, že si na něj bez problémů pověsíte boty celé rodiny. Ale nejen to, díky svému designu velmi snadno rozložíte a zase složíte k přepravě.

Záruka 24 měsíců a dodání v demontu

Botník by měl být pevný a spolehlivý, a proto se youvážete s nákupem, když nevíte, jaké jsou záruční podmínky. U MILLERU 4 si ale můžete být jisti!

K botníku dostanete záruku 24 měsíců, takže se nemusíte bát, že byste museli na opravu příliš brzy. Kromě toho bude botník dodán v demontu, díky čemuž se vám bude snadněji přepravovat a bude zabírat méně místa při skladování.

Je tedy zřejmé, že botník MILLER 4 je nejen krásný na pohled, ale také velmi funkční a spolehlivý. Pokud tedy chcete svou obuv udržet pořádku a navíc mít k dispozici praktický a stylový kousek nábytku, nemusíte hledat dál!

Botník MILLER 4

Koupit botník MILLER 4 na codina.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.