Tmavě zelená pohovka Vanda od Mazzini Sofas – luxusní a elegantní kousek pro váš obývací pokoj


Tmavě zelená pohovka Vanda od Mazzini Sofas

Váš obývací pokoj je místem, kde trávíte velkou část svého volného času – sledujete filmy, čtete knihy, přijímáte hosty a relaxujete. Proto oceníte pohovku Vanda, která je nejen pohodlná, ale také stylová.

Luxusní a elegantní kousek pro váš obývací pokoj

Pohovka Vanda se vyznačuje krásným designem, který si získá Vaše srdce na první pohled. Tmavě zelená barva dodává obývacímu pokoji elegantní a luxusní atmosféru. Tento kousek nábytku dokonale zapadne do moderního interiéru a zároveň vytvoří jemný kontrast k rustikálnímu style.

Tkanička na povrchu má jemný duhový efekt a při pohledu z různých úhlů se mění. Látka na první pohled připomíná manšestr, ale člověka zaujmou jemné nepravidelné pruhy, které jsou znakem netradičnosti. Tuto pohovku určíte na první pohled a ona se bude těšit případnému přicházejícímu hostu.

Tmavě zelená pohovka Vanda

Odolnost proti tahu a poškrábání

Pohovka Vanda je skvělým společníkem pro majitele domácích mazlíčků. Díky své odolnosti proti tahu a poškrábání, Vanda vám bude sloužit po mnoho let. Pokud budete potřebovat prát, můžete ji ručně vyprat vodou do 30 stupňů.

Zoomujte do detailu povrchu a uvidíte, jak jsou nečistoty na této tmavé pohovce méně viditelné, než u jiných světlejších látek.

Pohovka Vanda je elegantní, pohodlná a perfektně zapadne do Vašeho interiéru. Navštivte stránku produktu na Brega.cz a přesvědčte se sami!

Příspěvek byl publikován v rubrice Luxury World a jeho autorem je Luxury World. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.